Nawigacja
Strona Główna
Historia szkoły
Nasi uczniowie
Absolwenci 1948 - 1985
Absolwenci 1986 - 2010
Krzywosądz
Nasza gmina
Wycieczki
Sport
Galeria
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 56
Najnowszy Użytkownik: ziajka
Absolwenci 1986 - 2010

Rok szkolny 1985/1986

1.Bartczak Ewa
2.Chojnacka Agnieszka
3.Erwiński Marcin
4.Gabiński Dariusz
5.Głowacka Beata
6.Hałajda Barbara
7.Hałajda Wioletta
8.Kempara Krzysztof
9.Kowalski Sławomir
10.Kmiecikowski Artur
11.Kwiatkowski Jacek
12.Kujawa Iwona
13.Lewandowska Elżbieta
14.Łęga Krzyszto
15.Madaliński Bogdan
16.Nawrocka Joanna
17.Niewiadomska Iwona
18.Rogalski Waldemar
19.Roszak Marek
20.Rutkowski Adam
21.Rutkowska Ewa
22.Rutkowski Ryszard
23.Sikorska Beata

Foto

Rok szkolny 1986/1987

1.Błachowicz Małgorzata
2.Bykowski Sławomir
3.Chojnicka Jadwiga
4.Chojnicka Maria
5.Drążek Barbara
6.Estkowski Piotr
7.Gajewska Aneta
8.Gapińska Katarzyna
9.Maczuła Urszula
10.Malec Beata
11.Matusiak Tomasz
12.Michałowska Joanna
13.Nowakowska Marzena
14.Piasecka Sławomira
15.Piazdecka Iwona
16.Pikuła Lesław
17.Romaniec Anna
18.Rybacka Barbara
19.Słomińska Iwona
20.Woźniak Marzena

Rok szkolny 1987/1988

1.Borkowska Renata
2.Bruch Katarzyna
3.Chachuła Wojciech
4.Figas Dariusz
5.Gapińska Iwona
6.Ginczelewski Tomasz
7.Głowacka Arleta
8.Kaniewska Halina
9.Korejwo Anna
10.Lewandowska Danuta
11.Niewiadomska Arkadiusz
12.Nowak Grażyna
13.Piazdecka Katarzyna
14.Rogalska Jolanta
15.Rudzki Hubert
16.Rutkowska Beata

Rok szkolny 1988/1989

Klasa VIIIa
  
1.Bartczak Agnieszka
2.Bykowska Marzena
3.Chybczyńska Wioletta
4.Czyżewska Mariola
5.Grabska Katarzyna
6.Kempara Agnieszka
7.Karpiński Sławomir
8.Konwent Mariola
9.Markowski Sławomir
10.Nowak Bożena
11.Pikuła Bożena
12.Rybacki Arkadiusz
13.Rzepecka Grażyna
14.Sanecka Dorota
15.Serocki Marek
16.Sikorski Arkadiusz
17.Stachowiak Tadeusz
18.Stołowska Magdalena
19.Waszak Włodzimierz
20.Zaborowska Agnieszka
  
  
Klasa VIII
  
1.Arent Ewa
2.Błachowiak Piotr
3.Ejzenchart Sławomir
4.Figas Jacek
5.Fronczak Anna
6.Gularska Anna
7.Król Jadwiga
8.Małecka Jolanta
9.Michałowska Ewa
10.Pańka Marcin
11.Pitulski Jacek
12.Roszak Dariusz
13.Rybacka Halina
14.Rybacki Tomasz
15.Śmieszny Jarosław
16.Wesołowska Arleta
17.Woźniak Jarosław
18.Zaborowska Katarzyna
19.Zalewski Jarosław

Rok szkolny 1989/1990

1.Basa Grzegorz
2.Bolewicki Radosław
3.Bykowska Renata
4.Chmielewska Elżbieta
5.Czyżewski Marek
6.Ginczelewski Krzysztof
7.Głowacka Dorota
8.Grabska Katarzyna
9.Jóźwiak Adam
10.Konwent Mariola
11.Kowalska Aneta
12.Kmiecikowska Mariola
13.Masłowska Anna
14.Michalak Ewa
15.Obieziurska Marzena
16.Pańka Anna
17.Pietrzak Jarosław
18.Raszka Agnieszka
19.Roszak Jarosław
20.Roszak Marlena
21.Różański Radosław
22.Rzepecki Tomasz
23.Stachowiak Agnieszka
24.Wojtczak Renata
25.Woźniak Grzegorz
26.Zielińska Ewa

Rok szkolny 1990/1991

1.Bartczak Andrzej
2.Basa Małgorzata
3.Błaszak Magdalena
4.Borkowska Agnieszka
5.Ejzenchart Urszula
6.Golska Lucyna
7.Kacprzak Marzena
8.Kaczmarski Wojciech
9.Kotlewski Krzysztof
10.Łęga Andrzej
11.Malec Iwona
12.Marczewski Arkadiusz
13.Matusiak Sylwia
14.Nowak Agnieszka
15.Nowakowska Agnieszka
16.Ornat Renata
17.Pawłowski Jacek
18.Piazdecka Magdalena
19.Rogalski Leszek
20.Romanie Wojciech
21.Rybacki Jarosław
22.Sikorska Arleta
23.Urbańska Agnieszka
24.Uzarczyk Agnieszka
25.Zielińska Małgorzata
26.Zmudzińska Jolanta

Rok szkolny 1991/1992

1.Bukowski Krzysztof
2.Ciesielska Wioletta
3.Czyżewska Ewa
4.Chlewicki Krzysztof
5.Chojnicka Anna
6.Frieske Marek
7.Ginczelewski Grzegorz
8.Głowacka Monika
9.Kaczorowska Wioletta
10.Kacprzak Robert
11.Kotas Grażyna
12.Kotlewska Gabriela
13.Korejwo Andrzej
14.Kotnowska Grażyna
15.Kurdupska Małgorzata
16.Milińska Agnieszka
17.Nowak Beata
18.Nowak Rafał
19.Nuckowski Tomasz
20.Przychodzka Agnieszka
21.Rybacki Arkadiusz
22.Spychalska Ewa
23.Stachowiak Katarzyna
24.Szporka Tomasz
25.Urbański Krzysztof
26.Zalewska Urszula
27.Zielińska Anna
28.Ziętara Jacek
29.Żmudzińska Barbara
30.Żywiczyński Artur

Rok szkolny 1992/1993

1.Banaszkiewicz Marcin
2.Bolewicki Michał
3.Brzezińska Agnieszka
4.Bykowska Lidia
5.Chybczyńska Anna
6.Depta Izabela
7.Figas Marcin
8.Jóźwiak Kryspin
9.Kujawa Karol
10.Kujawa Piotr
11.Marciniak Beata
12.Marczewska Beata
13.Matusiak Monika
14.Niewiadomski Piotr
15.Nowakowski Krzysztof
16.Ornat Jarosław
17.Pańka Piotr
18.Pikulski Tomasz
19.Pikulski Arkadiusz
20.Powidzki Tomasz
21.Rozpędowski Mirosław
22.Rudnicki Marcin
23.Wszołek Radosław
24.Żywica Krzysztof
25.Żywiczyńska Ewelina

Rok szkolny 1993/1994

1.Bogatko Radosław
2.Bruch Anna
3.Budna Beata
4.Bukowski Paweł
5.Chojnicki Piotr
6.Dziedzic Marzena
7.Gapińska Agnieszka
8.Gawinecki Dariusz
9.Ginczelewska Mariola
10.Głowacka Ewa
11.Głowacki Adam
12.Karasińska Joanna
13.Karpińska Aneta
14.Król Anita
15.Królak Tomasz
16.Kulecka Beata
17.Maciejczak Małgorzata
18.Michalak Katarzyna
19.Michałowska Paulina
20.Miliński Marcin
21.Niespodzińska Marzena
22.Olczak Robert
23.Piazdecka Ewa
24.Rybacka Monika
25.Sarecka Agnieszka
26.Stępiński Andrzej
27.Szuszman Jarosław
28.Wesołowska Katarzyna
29.Wojciechowska Aldona

Rok szkolny 1994/1995

1.Basa Agnieszka
2.Głowacki Janusz
3.Kacprzak Sławomir
4.Kaniewska Beata
5.Król Kazimierz
6.Król Hubert
7.Kwitkowski Marcin
8.Małecki Łukasz
9.Miliński Tomasz
10.Michalska Joanna
11.Nowak Leszek
12.Obieziurski Krzysztof
13.Pawlak Artur
14.Pikulska Agnieszka
15.Przychodzka Lidia
16.Roszak Dariusz
17.Romaniec Marek
18.Rudnicka Karolina
19.Sikorska Julita
20.Szatkowski Arkadiusz
21.Szporka Marietta
22.Wabiszak Zbigniew
23.Wojciechowska Karolina
24.Woźniak Kamila

Rok szkolny 1995/1996

1.Bolewicka Magdalena
2.Chęcińska Agnieszka
3.Chlewicka Mariola
4.Dziedzic Agnieszka
5.Gawinecki Piotr
6.Głowacka Agnieszka
7.Golska Mariola
8.Korejwo Grażyna
9.Królak Sławomir
10.Lewandowski Tomasz
11.Maciejczak Andrzej
12.Marciniak Mariusz
13.Marciniak Szymon
14.Matusiak Grzegorz
15.Nowak Wiesława
16.Nowakowska Justyna
17.Piazdecki Adam
18.Piazdecki Tomasz
19.Pikuła Tomasz
20.Różańska Agnieszka
21.Rudnicki Marcin
22.Staśkowiak Patryk
23.Szporka Adrianna
24.Wabiszak Andrzej
25.Wszołek Marcin
26.Zalewski Sławomir

Rok szkolny 1996/1997

1.Brodzińska Agnieszka
2.Brzezińska Joanna
3.Brzeziński Tomasz
4.Chlewicki Zbigniew
5.Czyżewska Monika
6.Ejzenchart Paweł
7.Ginczelewski Karol
8.Juszczyńska Wioletta
9.Karczmarek Łukasz
10.Kłos Maria
11.Kraciński Rafał
12.Kuźba Robert
13.Michalak Marcin
14.Michalski Damian
15.Pikuła Marlena
16.Roszak Beata
17.Słomczewska Joanna
18.Banaszkiewicz Michał
19.Depta Milena
20.Olewiński Damian
21.Bogatko Aneta
22.Chaberska Edyta
23.Frieske Renata
24.Golska Alina
25.Jóźwiak Monika
26.Kaczmarek Leszek
27.Kaźmierczak Artur
28.Król Ewa
29.Król Janusz
30.Krypski Tomasz
31.Kulecka Katarzyna
32.Kwiatkowski Łukasz
33.Lorenc Artur
34.Małecka Katarzyna
35.Marciniak Tomasz
36.Mycek Michał
37.Olczak Tomasz
38.Rybacka Anna
39.Skowroński Grzegorz
40.Wojciechowski Bartłomiej

Foto

Rok szkolny 1997/1998

1.Dembowski Arthur
2.Górska Mrzena
3.Kaźmierczak Magdalena
4.Kempara Joanna
5.Kłosińska Karolina
6.Korejwo Grzegorz
7.Kuźba Paweł
8.Królak Rafał
9.Nuckowski Marcin
10.Obieziurska Anna
11.Ornat Edyta
12.Pawlak Krzysztof
13.Powidzka Daniela
14.Powidzki Łukasz
15.Roszak Grzegorz
16.Skowroński Karol
17.Stępińska Agnieszka
18.Szatkowska Agnieszka
19.Szporka Arkadiusz
20.Śniadecki Robert
21.Waszak Anna
22.Wiśniewski Tomasz
23.Wojciechowska Dorota
24.Ziemniewicz Marcin
25.Ziętara Remigiusz

Rok szkolny 1998/1999

  
Klasa VI
  
1.Chojnacka Marta
2.Dziedzic Joanna
3.Gawinecka Renata
4.Gawinecki Radosław
5.Golska Anna
6.Głowacki Radosław
7.Kacprzak Anna
8.Kaźmierczak Monika
9.Królak Karolina
10.Królak Marcin
11.Lewandowska Karolina
12.Marciniak Katarzyna
13.Masłowska Ewa
14.Mycek Anna
15.Niespodzińska Agata
16.Niespodzińska Małgorzata
17.Niespodziński Tomasz
18.Paliwoda Rafał
19.Rumaniec Izabela
20.Rybacki Michał
21.Serocka Paulina
22.Szydłowski Waldemar
23.Urbański Łukasz
24.Zabłudowski Robert
25.Ziemniewicz Magdalena
  
Klasa VIII
  
1.Chaberska Anna
2.Dziedzic Monika
3.Frieske Marcin
4.Gawinecki Michalina
5.Gnyszek Robert
6.Górska Iwona
7.Hołtyn Rafał
8.Juszczyński Rafał
9.Kaźmierczak Agnieszka
10.Konwent Aneta
11.Kuźba Tomasz
12.Kuźlecki Adam
13.Lorenc Anna
14.Łęga Mariusz
15.Marciniak Marcin
16.Marczewska Aneta
17.Olewińska Dominika
18.Pawłowski Sebastian
19.Powidzka Dominika
20.Roszak Angelika
21.Roszak Monika
22.Słomczewska Dorota
23.Słomczewski Michał
24.Sobczak Łukasz
25.Waszak Robert
26.Wesołowski Antoni
27.Wiśniewski Remigiusz
28.Powidzka Dominika
29.Wojciechowski Tomasz
30.Woźniak Magdalena
31.Zieliński Krzysztof
32.Żywica Rafał

Rok szkolny 1999/2000

  
  
1.Adamska Anna
2.Bajerski Artur
3.Bąkowski Przemysław
4.Borowski Marcin
5.Budny Radosław
6.Bykowska Karolina
7.Czyżewska Kamila
8.Dziedzic Katarzyna
9.Gawroński Marcin
10.Juszczyński Grzegorz
11.Kaniewski Tomasz
12.Kłos Katarzyna
13.Kłos Małgorzata
14.Kobielski Błażej
15.Kozłowska Donata
16.Kurdupska Karolina
17.Lewandowski Łukasz
18.Łuczak Agnieszka
19.Mycek Ilona
20.Niespodzińska Anna
21.Olczak Ilona
22.Rogalska Arleta
23.Roszak Aneta
24.Skocz Marcin
25.Skocz Piotr
26.Wjtczak Monika
27.Woźniak Dawid
28.Woźniak Mariusz
29.Zakrzewski Rafał
  

Rok szkolny 2000/2001

  
  
1.Adamska Ewelina
2.Aleksandrzak Karolina
3.Bołkowiec Marta
4.Frieske Aleksandra
5.Kempara Patrycja
6.Kobielska Iwona
7.Kujawa Izabela
8.Kuźlecka Ewa
9.Majchrzak Marlena
10.Maliszewski Damian
11.Marczewska Joanna
12.Marczewski Daniel
13.Muszyński Dawid
14.Niespodzińska Monika
15.Powidzki Michał
16.Rybacki Jacek
17.Skocz Katarzyna
18.Szporka Emanuel
19.Szydłowski Tomasz
20.Wojciechowska Marta
21.Wojciechowski Jacek
22.Woźniak Karol
23.Ziemniewicz Jakub
24.Żywiczyńska Iwona
  

Rok szkolny 2001/2002

  
  
1.Bartczak Michał
2.Błażewski Mariusz
3.Bołkowiec Maciej
4.Czynsz Wioletta
5.Dobrzyniak Dawid
6.Dziedzic Karolina
7.Filipiak Karol
8.Kaczmarek Szymon
9.Kołodziejski Michał
10.Kołtun Grzegorz
11.Kotas Monika
12.Kwieciński Radosław
13.Mielcarek Dawid
14.Niespodziński Krzysztof
15.Niezpodziński Tomasz
16.Polanowski Damian
17.Rybacki Krzysztof
18.Skowrońska Aleksandra
19.Wasielewska Edyta
20.Wojciechowski Wiktor
21.Zabłocka Katarzynak
  

Rok szkolny 2002/2003

  
  
1.Brodzińska Magdalena
2.Chlewicki Piotr
3.Chojnacki Bartosz
4.Drążek Piotr
5.Frieske Joanna
6.Gapiński Łukasz
7.Gawrońska Sylwia
8.Gawroński Tomasz
9.Jabłońska Sandra
10.Kaźmierczak Joanna
11.Kaźmierczak Sylwia
12.Kobielska Katarzyna
13.Marciniak Maciej
14.Markowska Dominika
15.Muszyński Damian
16.Nagoda Jakub
17.Nowak Daniel
18.Paliwoda Sylwia
19.Razum Adam
20.Rudnicki Adam
21.Sygit Magdalena
22.Śmieszna Agata
23.Zabłudowski Krzysztof
24.Żywiczyński Rafał
  

Rok szkolny 2003/2004

  
  
1.Błażewska Monika
2.Ganes Sławomir
3.Gawrońska Agnieszka
4.Hołtyn Magdalena
5.Kaźmierczak Edyta
6.Kaźmierczak Karolina
7.Klimczak Łukasz
8.Kołodziejska Karolina
9.Kołodziejski Łukasz
10.Kołtun Piotr
11.Michalak Krzysztof
12.Niezpodziński Piotr
13.Rawicki Bartosz
14.Romaniec Małgorzata
15.Wiśniewski Dominik
16.Zaborowski Andrzej
17.Zaborowski Krzysztof
18.Zyglewski Dawid
19.Bartczak Łukasz
20.Dziedzic Katarzyna
21.Frieske Jakub
22.Gawroński Krzysztof
23.Jóźwiak Lidia
24.Kaźmierczak Łukasz
25.Klimczak Mateusz
26.Kłosiński Damian
27.Kotas Wioletta
28.Maciejewska Iwona
29.Małecka Dominikał
30.Marczewski Adam
31.Polanowski Radosław
32.Rumaniec Andżelika
33.Sygit Karol
34.Warszawski Łukasz
35.Wasielewski Kamil
36.Ziółkowska Natalia
37.Żelazik Marta

Foto

Rok szkolny 2004/2005

  
  
1.Bartczak Edyta
2.Dobrzyniak Natalia
3.Drążek Justyna
4.Gabiński Zbyszek
5.Ginczelewska Doris
6.Jaskólska Joanna
7.Jentczak Krzysztof
8.Kłos Justyna
9.Kotlarz Anna
10.Kucal Karolina
11.Kurdupski Kamil
12.Lorenc Piotr
13.Maliszewski Emil
14.Mańkowski Jakub
15.Nagoda Remigiusz
16.Pikulski Dariusz
17.Rawicki Patryk
18.Stępińska Joanna
19.Szydłowski Arkadiusz
20.Śmieszna Aneta
21.Tomczak Eliza
22.Wojciechowski Damian
23.Zaborowski Adrian
24.Ziemniewicz Anna
  

Rok szkolny 2005/2006

  
  
1.Bajerska Aneta
2.Bolewicki Bartosz
3.Dominiak Andrzej
4.Drążek Katarzyna
5.Frieske Anna
6.Ginczelewski Krystian
7.Kaczorowski Adrian
8.Klimczak Karolina
9.Kłos Ilona
10.Koszuda Arkadiusz
11.Królak Arkadiusz
12.Kucal Ewelina
13.Mielcarek Kamil
14.Muszyńska Katarzyna
15.Niezpodzińska Monika
16.Pikulska Anna
17.Pikuła Joanna
18.Rybacka Justyna
19.Rybacka Patrycja
20.Sobczak Mateusz
21.Stefański Karol
22.Śniadecki Dawid
23.Tomaszewski Rafał
24.Urbański Sebastian
25.Wasielewski Adrian
26.Waszak Adrian
27.Wojciechowski Adam
28.Wszołek Dariusz
29.Zalewski Dariusz
30.Ziółkowska Joanna
31.Żelazik Dawid
  

Rok szkolny 2006/2007

  
  
1.Bajerski Dawid
2.Barczyk Ewelina
3.Ćwiklińska Paulina
4.Dziedzic Magdalena
5.Gabińksa Martyna
6.Jentczak Kamil Bartłomiej
7.Kołodziejska Joanna
8.Kołtun Małgorzata
9.Kozłowski Patryk
10.Krychowiak Tomasz
11.Marciniak Izabela
12.Michalak Paulina
13.Mielcarek Anna
14.Milczarek Paulina
15.Pączkowska Natalia
16.Pikulski Radosław
17.Rutkowska Kinga
18.Rybacki Jarosław Ryszard
19.Skóra Michalina Daria
20.Słomczewska Patrycja
21.Tomczak Marlena
22.Wiśniewska Kinga Marta
23.Wiśniewski Dominik Marek
24.Zalewski Piotr
  

Rok szkolny 2007/2008

  
  
1.Barczyk Michał
2.Bartczak Maciej
3.Błażewski Marcin
4.Drążek Kamil
5.Dzioba Paulina
6.Filipiak Dawid
7.Gapińska Angelika
8.Gawrońska Paulina
9.Juszczyński Mateusz
10.Kołodziejski Arkadiusz
11.Kotlarz Agnieszka
12.Korytkowska Dominika
13.Krychowiak Daniel
14.Maliszewski Dominik
15.Małecka Daria
16.Mańkowska Sandra
17.Matuszewski Norbert
18.Nenczak Adrian
19.Niewiadomski Cezary
20.Promińska Żaneta
21.Prośniewski Kamil
22.Romaniec Aneta
23.Trzmielewska Sandra
24.Zalewska Klaudia
25.Zieliński Patryk
26.Zyglewska Sylwia
  

Rok szkolny 2008/2009

  
  
1.Bajerska Ewelina
2.Będkowski Norbert
3.Ćwikliński Patryk
4.Gabińska Justyna
5.Ginczelewski Mateusz
6.Jabłońska Luiza
7.Karski Piotr
8.Kłos Łukasz
9.Kołodziejska Ola
10.Kołodziejski Mateusz
11.Koszuda Damian
12.Krychowiak Piotr
13.Lorenc Patryk
14.Nagoda Tomasz
15.Nenczak Emil
16.Rybacki Daniel
17.Stępiński Adrian
18.Szulc Dawid
19.Szutenbach Monika
20.Szydłowska Karolina
21.Waligórska Marta
22.Waszak Daria
23.Zabłocki Michał
24.Zaborowski Daniel
  

Foto

Rok szkolny 2009/2010

  
  
1.Arent Kamil
2.Bajerska Paulina
3.Dolata Dominik
4.Eznechart Katarzyna
5.Gabiński Robert
6.Gawrońska Sylwia
7.Gołębiewski Michał
8.Kącikowski Bartosz
9.Krużańska Marlena
10.Mikołajczak Magdalena
11.Marciniak Paulina
12.Michalska Paula
13.Niezpodziński Łukasz
14.Olejniczak Patryk
15.Orzechowska Dominika
16.Pawłowski Miłosz
17.Radaszewska Justyna
18.Słomczewska Hanna
19.Stępiński Adam
20.Trzmielewski Kamil
21.Waszak Marta
22.Zalewski Adrian
  
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 100% [3 Głosów]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [Żadnych głosów]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 0% [Żadnych głosów]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ankieta
Czy podoba Ci się nowa strona szkoły?

Tak
Tak
94% [16 Głosów]

Nie
Nie
0% [0 Głosów]

Nie mam zdania
Nie mam zdania
6% [1 Głosuj]

Głosów: 17
Rozpoczęta: 16 marzec 2011 14:37
Zakończona: 16 kwiecień 2011 08:55
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

julka8624
29 grudzień 2012 20:18
hej hej hej smiley

many123
22 marzec 2012 12:48
robert jesteś

many123
20 marzec 2012 16:23
?????

many123
20 marzec 2012 16:23
jest tam kto

adrianek4231
15 październik 2011 09:57
cd

Kryspin8
02 październik 2011 21:53
Siemka

sylwia90l
29 maj 2011 18:53
hahaha:***

sylwia90l
29 maj 2011 18:52
smileysmiley

sylwia90l
29 maj 2011 18:52
;*;*;*;*;*;*

damian724
16 maj 2011 16:09
siemka jest kto

Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashionideas.icu